Bene Tleilax

Forum sojuszu BTL


#1 2012-02-19 21:34:47

enefef

Maskaradnik

Punktów :   

enefef's time

Cześć jestem Konrad !
Gram w ogame'a od małego, zacząłem na uni 4 :)
Interesuje się przede wszystkim motoryzacją.
Uczęszczam do tehcnikum "Elektryk" nr.5 w Krośnie, na profil technik informatyk.
Życzę wszystkim członkom powodzenia i owocnej współpracy.

Offline

 

#2 2012-02-19 23:03:35

Iluvatar

Administrator

Punktów :   

Re: enefef's time

Witam,
Wolałbym na ten moment pozostać znany pod nickiem, Iluvatarem.
Jestem studentem biotechnologii, zamierzam specjalizować się w kierunku mikrobiologia molekularna.
Interesuję się nauką i jej osiągnięciami. Poza tym robię zdjęcia. Beznadziejne pseudozdjęcia :)

A co do ogame... doprowadziłem dwa sojusze do Top 10. Dawno temu.

Offline

 

#3 2012-02-20 10:41:09

Haniel

Administrator

Punktów :   

Re: enefef's time

Siema, ja też jestem studentem biotechnologii, ale na innej uczelni :) Sam jeszcze nie wiem, jaką chcę mieć specjalizację. A zdjęć nie robię, za to piszę opowiadania, pewnie grafomańskie :D
Pozdrawiam

Offline

 

#4 2012-02-20 21:37:56

enefef

Maskaradnik

Punktów :   

Re: enefef's time

no ładnie, ładnie :D
Fajnie się czegoś dowiedzieć :)

Offline

 

#5 2012-02-20 22:06:45

zuzu

Administrator

Punktów :   

Re: enefef's time

SIEMA
Kamil z tej strony,
Student AGH kierunku Wiertnictwo Nafty i Gazu, hmmmm a kim chcę zostać ... pewnie jakimś szejkiem w Arabii Saudyjskiej ... ;-)

Offline

 

#6 2012-02-21 20:37:18

pakus

Ghola

Punktów :   

Re: enefef's time

Dobry
Na imie mam Piotrek
Chodze do technikum w Rzeszowie na profil mechanik. Interesuje sie glownie motoryzacja ;D

Offline

 

#7 2012-02-21 20:39:21

Haniel

Administrator

Punktów :   

Re: enefef's time

Czemu dwa razy się zarejestrowałeś?

Offline

 

#8 2012-02-21 20:52:37

pakus

Ghola

Punktów :   

Re: enefef's time

tamto konto mozesz usunac myslalem ze sam sobie bede mogl haslo wybrac i nie trzeba zadnego potwierdzenia i dalem stary e-mail do ktorego teraz hasla nie pamietam xD

Offline

 

#9 2012-02-28 20:34:08

Strider

Ghola

Punktów :   

Re: enefef's time

Witam
Jestem z Białegostoku, na forum ogame (jak i większości) udzielam się pod nickiem Janca, Strider to bardzo stary nick z pewnego forum, którym od czasu do czasu się posługuję, głównie w grach;) Student Stosunków Międzynarodowych (z zainteresowania, nie z chęci szukania pracy w tym kierunku;).

Lubię czytać, głównie fantasy (chociaż świata Diuny nie poznałem, preferuję raczej klimaty elficko - krasnoludzko - smocze;)), słucham hh, metalu, soundtracki Hansa Zimmera.

Pierwszy kontakt z Ogame to jeszcze 3 uni, trochę na uni 4. Teraz najwięcej czasu poświęcam na konto na Electrze, a gram jeszcze na Nekkarze (mam sporo czasu aktualnie).

Ostatnio edytowany przez Strider (2012-02-28 20:34:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aghzodmielec.pun.pl www.xorena.pun.pl www.tirup2010.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl www.naszagmina.pun.pl