Bene Tleilax

Forum sojuszu BTL

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-03-12 20:32:08

UnknownBrother

Ghola

Punktów :   

powitanie

witam, w oGame gram po dluugiej, prawie 4 letniej przerwie kiedy to wojowałem na 22Uni. grę skonczyłem i na dluzszy czas o ogame zapomnialem, az do początku stycznia tego roku kiedy wspominając z kolega stare czasy, postanowilismy załozyc konta i rekreacyjnie trochę pograc i tak mija juz 2 miesiac takiej mojej gry :) początkowo konto miało byc typowo nastawione na eko, jednak z czasem plany uległy modyfikacji i o ile wciąz skupiam sie na rozbudowie kopalni i badan to gdzies tam w głowie siedzi mysl o moonie i budowaniu floty, bo jednak to jest to co w tej grze zawsze kręciło mnie najbardziej :) no ale narazie to melodia przyszłosci i wczesniej trzeba jakis fundament zbudowac :) z 22Uni moje najwieksze sukcesy to 6 zwycięskich ST :) do Waszego sojuszu przystąpiłem z absolutnego przypadku- grałem solo, lecz aby wykonać 5 misje wprowadzenia należy gdzies sie przyłączyc i tak jakos padlo na was. zobaczymy jak sie bedzię grało, mam nadzieje ze jak najlepiej. pozdrawiam UB

Offline

 

#2 2012-03-30 22:18:23

Haniel

Administrator

Punktów :   

Re: powitanie

Haha, dokładnie tak jak Ty, ja z Iluvatarem stwierdziłem i po kilku latach wróciliśmy do ogame :P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszagmina.pun.pl www.wankowicza.pun.pl www.aghzodmielec.pun.pl www.xorena.pun.pl www.tirup2010.pun.pl